.

.

Założyciele zespołu LUMEO – Mateusz i Michał – znają się od szkoły podstawowej. Ich pierwszym wspólnym projektem fotograficznym był film na szkolny konkurs w 2013 roku. Od tamtej pory dużą część swojego czasu poświęcają na wspólne plenery zdjęciowe, projekty fotograficzne  i realizację zleceń związanych z ich wspólną pasją. Zespół LUMEO specjalizuje się w zdjęciach krajobrazu, architektury oraz fotografii artystycznej (więcej w zakładce: OFERTA).

Michał Włoch

michal

Status: Fotograf

Absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych. Fotografią fascynuje się od 2008 roku.  Początkowo fascynacja polegała wyłącznie na „zamrażaniu” rzeczywistości w postaci milionów kolorowych pixeli. Pierwsze publikacje (i związane z nimi negatywne oceny) szybko doprowadziły go do etapu, który trwa do dziś – ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Zawsze otwarty na konstruktywną krytykę, gdyż jak sam twierdzi: „Informacja zwrotna z nieudanych fotografii to najlepszy motywator do działania i najlepszy sposób na zdobycie doświadczenia oraz poprawę umiejętności”. Oprócz fotografii interesuje się tematyką samodoskonalenia i motywacji.

Mateusz Kotas

mateusz

Status: Manager/Fotograf

Obecnie student III roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jego przygoda z fotografią rozpoczęła się w 3 klasie liceum (2013r.), kiedy to wraz z Michałem i kolegami z klasy realizowali film upamiętniający rocznicę wybuchu powstania styczniowego. Z racji zainteresowania ekonomią i zarządzaniem pełni w LUMEO rolę managera oraz drugiego fotografa/oświetleniowca (głównie w przypadku zdjęć architektury i portretu). Poza ekonomią i fotografią interesuje się motocyklami cross-enduro, a w wolnych chwilach uczestniczy w spotkaniach Air Soft Gun.

Przyjaciele LUMEO

Przy wielu projektach fotograficznych dwóch ludzi to za mało, dlatego często do współpracy zapraszamy osoby na co dzień nie związane z naszym zespołem. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim którzy pomagali nam osiągnąć to, czym dzisiaj jest LUMEO.

Byli to: Aleksandra Ptaszyńska, Aleksandra Tobiś, Alicja Węgrzyn, Bożena Zagórska, Edyta Młynarczyk, Jakub Jachymski, Maciej Belka, Maciej Grzymek, Małgorzata Lukas, Małgorzata Sykulska, Michał Sykulski, Mikołaj Polak, Piotr Pęcherz, Wojciech Chorzelski i Zuzanna Włoch.
Chcemy również podziękować wszystkim instytucjom i organizacjom z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w ramach naszych projektów.

Jedno, wielkie „DZIĘKUJEMY”!

Tak pracujemy:

dyplom-w-kamieniolomie

10

8

dsc_5222

9

7

6

5

4

3

sesja1